Külliki Levin on Eestis tuntud 33-aastase staažiga lauluõpetaja ja laululooja ning 21 aastat tegutseva Tartu laulustuudio Külliki Lauluaed asutaja ja juhataja.

Külliki Lauluaia lapsed on laulnud mitmetel lastelauluplaatidel. Enamik lugusid on kirjutatud Külliki Levini poolt.

Külliki Lauluaed tegutseb alates 1996. aastast. Laulustuudio lapsed on osalenud erinevatel laulukonkurssidel ja festivalidel Eestis, Soomes, Lätis, Leedus, Poolas, Tšehhis, Belgias ja Prantsusmaal.Lapsed teevad kaasa Tartu professionaalse teatri “Vanemuine” mitmes erinevas etenduses: “Helisev muusika”, J.Massenet ooperis “Werther”, G.Donizetti ooperis “Maria Stuarda” ja lastemuusikalis "Kosmonaut Lotte", "Lotte unenäomaailmas",   „Härrasmees“, T. Aintsi ooperis „Rehepapp“ ja muusikalis „Evita“.ja 2017 a. sügisest C.M. Schünbergi muusikalis „Hüljatud“.


Külliki Levin on olnud lektoriks mitmetel muusikaõpetajate täienduskoolitustel Viljandis, Tartus,Tallinas, Saaremaal, Võrumaal ja Kohtla-Järvel tutvustanud oma loomingut Integratsiooni Sihtasutuse keeleõppe tõhustamise raames.Külliki Levin on viinud läbi mitmeid õpitubasid lastele Pariisis, Brüsselis  Tai Kuningriigis jm.
Peale MTÜ Lauluaed väljaantud laulikute on Külliki Levini loomingut avaldatud ka üldhariduskoolide õpikutes:
Laulik 1. klass
Laulik 2. klass
Laulik 3. klass Muusikamaa:III klassi muusikaõpik

Marin Terep ja Mai Grepp “Imeline sünnipäev”, väljaandja AS Ajakirjade kirjastus
“Lauldes on õppimine lahe” Integratsiooni Sihtasutuse eesti keele õppekomplekt
Haridus- ja Teadusministeerium lasteveeb OÜ mudila/lastekas
kullikilevin@gmail.com

Loe lisaks SIIT!