Hooaeg 2017/2018
Jaama 14, Laulupeomuuseumi 2. korrusel
 Päev Laululapsed/rühmad Õpetaja
ESMASPÄEV


14.15 - 15.00Katri Kade Külliki Levin
15.00 - 15.45
Annabel PikkKülliki Levin
16.00 - 16.45
Elina Leppsoo ja Rosanna Säälik
Külliki Levin

17.00 -17.45
Kaarel PõldmaaKülliki Levin

17.45 - 18.30 
Roberta AnnukKülliki Levin
   
16.15-17.00 
Kristiana Heimo
Roosi Rõõmusaare
17.05-17.50Kertu Katriin KotkasRoosi Rõõmusaare
17.55-18.40 Koit Markus  Kotkas Roosi Rõõmusaare  
   
TEISIPÄEV




14.00- 14.45
Sofija Selivanova
Külliki Levin
15.00- 15.45
Loviise Mäesalu
Külliki Levin
16.20 - 17.05
poiste grupp
Külliki Levin
17.10 – 17.55
11-13 a. Mai, Katariine, Elisabet, Katri,  Saara-Mai, Margaret
Külliki Levin
18.00 - 18.45
6-7 a. grupp Britta S., Karita, Rosanna, Sandra, Hanna.Lene, Mariette, Isabel Gering, Melora, JessicaKülliki Levin
Teisipäev




 14.40-15.25 Mirjam 
 15.30 - 16.15  Agnethe, Anethe Roosi Rõõmusaare
 16.20 - 17.05 5-6 a. Elsi, Flora, Maribel
Roosi Rõõmusaare
17.10 - 17.55
7-9 a. grupp - Ronja, Kristin, Melinda, Helena Mai, Karl Oskar, Loreene, Kertu
Roosi Rõõmusaare
18.00 -18.45 
3-4 a. grupp Katariine Simson.,Tristan, Grete Metspalu,Helena Liise, Diana Toomeoja, Nora, Emeline, Maria
Roosi Rõõmusaare
KOLMAPÄEV




KLAVER
Marge Loik
13.00 - 13.45MarcusMarge Loik
13.45 -14.30  
Marge Loik
14.30 - 15.15
Marge Loik
15.30 - 16.15
Meri -Ellen Marge Loik
16.15 -  17.00
Saara-Mai Marge Loik
17.00 - 17.45
Mai Vase Marge Loik
  LAUL 
 16.00 - 16.45 Kaarel Põldmaa Külliki Levin,  Roosi Rõõmusaare
 17.00-17.45Saara-Mai  Raudsepp Külliki Levin,  Roosi Rõõmusaare
18.00 - 18.45
Helene Tamm Külliki Levin
 UKULELE 
16:15-17:00  Mai, Katariine, Sirelin  Gustav Nikopensius
17.00 - 17.45 Mirjam  Gustav Nikopensius
18:00-18:45  Hanna-Lene   Gustav Nikopensius
   
NELJAPÄEV




Külliki Levin
14.45 - 15.30
Kardo KoppelKülliki Levin
15.30 - 16.15
Mirt Annus ja Marta Sinipalu Külliki Levin
16.30 - 17.15
Margaret BraunKülliki Levin
17.20 - 18.05 
7-9 a.grupp 2.x  Ronja, Kristin, Melinda, Helena Mai, Kert Kivi, Karl Oskar, LoreeneKülliki Levin
   
17.20 - 18.05
5-6 a. Elsi, Maribel, Loviise M., Flora Kaasik, Elina Marie, Anete, Sonja

Roosi Rõõmusaare
18.10 - 18.55
3-4 a.
Roosi Rõõmusaare
REEDE

 
 11.00 - 11.45Liisa LiivaKülliki Levin
12.00 - 12.45
 
Külliki Levin 
14.15 - 15.00
Kristo Saarna Külliki Levin
15.00 - 15.45
Teele Tammet
Külliki Levin
16.00 - 16.45
11-12 a. Teele, Mai, Katariine, Sirelin, Margaret
Külliki Levin, Roosi Rõmusaare
16.50 - 17.30
Sirelin TimmermannKülliki Levin 

KLAVERITUNNID  REEDEL!

11.15 - 12.00
Annabeth Sirk Marge Loik klaveritund
12.00 - 12.45 Liisa Liiva
Marge Loik klaveritund
13.00 - 13.45Marcus Marge Loik klaveritund
14.00 - 14.45
Margaret BraunMarge Loik klaveritund 
14.45 -15.30
Kaarel Põldmaa Marge Loik klaveritund
15.30 -16.15Melinda SõrmusMarge Loik klaveritund 
16.15- 17.00
Reti Maarja või Kaja
Marge Loik klaveritund 
17.00 -17.45 Mai Vase
Marge Loik klaveritund 
17.45- 18.30 
Vygantas
Marge Loik klaveritund
18.30 - 19.15Jaan Karl

Kitarr reedel
 15.15 -16.00 Sirelin Timmermann - kitarr Gustav Nikopensius
 16.00 -16.45   
 17.00 - 17.45 Teele Tammet - ukulele Gustav Nikopensius   
 18.00 - 18.45 Hanna-Lene Sommer - ukuleleGustav Nikopensius
 18.45 - 19.30 Katariine Pärlin - ukuleleGustav Nikopensius