CD lauludega  ja DVD lõbusate multikatega salvestati 2008. aasta kevadel Foward stuudios, Tartus. Esitavad Külliki Levini Lauluaia lapsed.

19.05.2008 uudised.err.ee
Külliki Levin ja tema laululapsed esitlesid Tartus oma uut plaati, mille nimilugu "Vinge sajajalgne" on inspireeritud Aleksei Turovski raamatust ning putukaid kohtab ka plaadi visuaalsel poolel.
Loomingulise impulsi putukalaulude loomiseks andis Külliki Levinile ühe väikese tüdruku tants, vahendasid "Kultuuriuudised".

"Väike 6-aastane laps tantsis kunagi kunstlill käes ja laulis, kogu mu elu on lill ja sealt sain mina inspiratsiooni, kunagi hiljem ma kirjutasin selle üles, sellest sai siis imelille lugu ja selle ümber kogunesid siis putukad," rääkis laulude autor ja Külliki lauluaia juht Külliki Levin.

Laste Lotte-kultusest ainese leidnud mesilase laulu animeeris teatrikunstnik Kristi Leppik. Muusikaliste multifilmide tegemisel lõi kaasa veel kümmekond noort kunstnikku. Pildilisele poolele panustasid ka laululapsed ise, nemad joonistasid putukad plaadi juurde kuuluvasse laulikusse.

Külliki Levin leiab, et plaadi salvestamine on laululaste jaoks vajalik kogemus. Tema laulustuudio neljas plaat sündis tänu haridus- ja teadusministeeriumi rahastamisele.

"Nüüd on jälle uued lapsed saanud uue plaadi lindistamise kogemuse, see on nende jaoks väga tähtis käia stuudios, kõrvaklapid pähe panna, mikrofoni ees olla, olla valmis täpselt siis kui öeldakse ja see on väga suur töö ja lapsed tegid seda suure rõõmuga," ütles Levin.
http://uudised.err.ee/v/vr/kultuur/3713d904-f9b8-4b8e-be92-c0e4f061701a

CD:
1. Vinge sajajalgne.
2. Jaaniuss Jaan.
3. Imelill.
4. Mesimumm : kaanon.
5. Kilk-naljatilk.
6. Keksu kirp.
7. Pime ämblik.
8. Ennustaja liblikas.
9. Mesilane Susumu.
10. Herilane kadekops.
11. Kärbes Jaak.
12. Sääsevampiir.
13. Palvetajaritsikas.
14. Rohutirts James.
15. Kiilike Maia-Maria.
16. Põrnikas Volkswagen.
17. Lepatriinu Elle
DVD: Multikad:
1. Vinge sajajalgne / R. Seer.
2. Volkswagen põrnikas / A.-L. Tuttelberg, S. Põldsaar.
3. Rohutirts James / L. Lõõbas, K. Maamägi.
4. Pime ämblik / K. Haav.
5. Kiilike Maia-Maria / K. Haav.
6. Lepatriinu Elle / J. Metsalu.
7. Sääsevampiir / M. Mälk.
8. Mesilane Susumu / K. Leppik.
9. Palvetajaritsikas / K. Leppik, M. Ingman

Osalevad muusikud: Alari Piispea, Tanel Aavakivi, Lauri Sõõro, Kadri Rehema, Karl Laanekask, Margus Tammemägi, Johanna Tuvi

Illustratsioonid: Roland Seer
Salvestatud 2008 kevadel Forwards stuudios

DVD sisaldab üheksat lõbusat multikat esitatavatele lugudele!